• +420 776 335 664
  • info@petramode.cz

O firmě

O firmě

girl-1364014_1920a

Vítejte ve společnosti PETRA MODE.

Kvalitní dámské oděvy Vám dodáváme již od roku 1996. Protože nám jde především o to, aby Vaše zákaznice byly perfektně spokojené, sázíme na vysokou kvalitu a proto jsou všechny naše oděvy vyrobeny výhradně v EU.

Naší zákazníci také dlouhodobě preferují bezplatný rozvoz zboží až do Vašeho obchodu či salonu, proto i tuto službu pro Vás samozřejmě zajistíme.

V galeriích najdete pouze oděvy, které se aktuálně šijí a lze je tedy objednat a bez průtahů dodat. Tento web není e-shopem a nezabývá se prodejem koncovým zákazníkům. Našimi obchodními partnery jsou především svatební salony, butiky a obchody s kvalitní dámskou módou. Ze srovnání našich odběratelů vyplývá, že máme jedny z nejnižších cen na trhu, a to i při vysoké kvalitě materiálů a zpracování. Tyto faktory přispívají k tomu, že naše zboží se prodává velmi rychle a zákaznice jsou nadmíru spokojené a rády se do Vašeho obchodu či salonu vracejí.

Pokud Vás sortiment zaujal a chcete se stát obchodním partnerem společnosti PETRA MODE, zavolejte na telefonní číslo 776 335 664, případně napište na email: info@petramode.cz nebo použijte formulář níže. Pokud ve Vašem městě zatím nemáme obchodního partnera, nic nebrání navázání úspěšné spolupráce. Po domluvě k Vám přijedeme a předvedeme aktuální kolekci.

 

 

petramode.cz